Skocz do zawartości

Witaj na Forum Gry Multiplayer MMO RPG
Zarejestruj się lub zaloguj, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zalogowaniu zyskasz możliwość tworzenia nowych tematów, odpowiadania na już istniejące, przyznawania innym reputacji, korzystania z naszego sklepu... Sprawdź sam, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Jeśli posiadasz już konto zaloguj się tutaj, w przeciwnym razie zarejestruj się za darmo!

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox

Zanim zaczniesz korzystać z Shoutboxa, zapoznaj się z jego Regulaminem

@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 23:51 ) straciłem tylko moj cenny czas
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 23:50 ) po ch** dzieci robia servy skoro ich ogarnac nie umia
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 23:50 ) Zenada
@  Fisual : (23 kwiecień 2014 - 23:08 ) http://codegame.pl/t...a-serwer-ważne/ - wybaczcie :(
@  3r0s : (23 kwiecień 2014 - 22:58 ) hehehe :D
@  Fisual : (23 kwiecień 2014 - 22:56 ) krótko mówiące dobre zabezpieczenia naszego sponsora, który ma maszynę za 5 zł :)
@  Fisual : (23 kwiecień 2014 - 22:52 ) Nexoria - włam na serwer
@  Nycorm : (23 kwiecień 2014 - 22:47 ) Newbie zaspamili mojego shoutbox'a, nie odpuszcze wam :)
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 20:42 ) hah
@  Damian1308 : (23 kwiecień 2014 - 20:41 ) Cicha woda
@  Damian1308 : (23 kwiecień 2014 - 20:41 ) Szczerze mowiac na ts'ie nie ma na co liczyć ;). Na kanle u gm siedzi 5 osób
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 20:41 ) pracuje ale mam wolne teraz
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 20:40 ) ja nie chodze do szkoly
@  Damian1308 : (23 kwiecień 2014 - 20:40 ) chory. 39.5 goraczki xd.
@  Damian1308 : (23 kwiecień 2014 - 20:40 ) ja tydzien przed wolnym od szkoly bylem
@  Damian1308 : (23 kwiecień 2014 - 20:39 ) >O<
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 20:39 ) cholerna pogoda
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 20:39 ) jestem kurde taki chory ze az mi ciezko oddychac
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 20:38 ) hehe
@  Damian1308 : (23 kwiecień 2014 - 20:38 ) oo SOZI na ts xd

Zdjęcie

[1.6.2][NP][FB] MonsterCraft

• Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy

reklama_graficzna_fb.png

IP do kopiowania: fb.monstercraft.pl:25590

Pluginy:
LWC, ChestShop, dynmap, Orebfuscator, Jobs, mcMMO i inne administracyjne.

Masz dość serwerów, gdzie grieferzy niszczą efekty Twojej ciężkiej pracy? Albo takiego, gdzie nawet administracja nie potrafi wysławiać się po polsku, a pluginy są nieodpowiednio skonfigurowane lub dobrane? Nie lubisz, kiedy surowce wypadają z kamienia jak na większości serwerów? Denerwują Cię ograniczenia w postaci działek wielkości 10x10? I najważniejsze,
chcesz się świetnie bawić w ogarniętym towarzystwie? Jeśli tak, to wejdź na serwer MonsterCraft! Nie pożałujesz swojej decyzji!

Aktualności:
W sobotę planujemy przeprowadzić event! Więcej info na forum.
Jesteśmy w trakcie budowania Wesołego Miasteczka z różnymi arenami, grami i zabawami!

Filmiki promocyjne naszego serwera:

Spoiler

Do moderatorów i administratorów: upoważniam Aynę do odświeżania tematu zgodnie z regulaminem (co 24h), bo ja nie zawsze mogę.

Użytkownik Bruzdi edytował ten post 09 sierpień 2013 - 23:21

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
Odświeżam! :D

Ayna

Ayna

Outstanding

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • 1 tematów
11
Obcy
  • PłećKobieta

Nowości,nowości! Na serwerze powstały dwa nowe budynki użytkowe: Szpital i Posterunek Policji. Na posterunku wiadomo - więzienie, które już pierwszego dnia po wybudowaniu zostało wykorzystane. Dołączona grafika Na teren szpitala natomiast można przyjść aby się uleczyć.

Dodaliśmy też punkt regulaminu mówiący o stawianiu syfu na działkach. Działka wynajęta = prywatna własność gracza,jednak nie możemy pozwolić na wiszące dirtowe schody, czy kamienne słupy, dirtowe szałasy i inne takie, które stoją po kilka dni i nic nikt z nimi nie robi. Psują ogólny wygląd, a i sąsiedzi chcieliby żeby podwórka obok nich wyglądały ładnie.
Po wgraniu jobsów przestały też szokować ceny w AdminShopie. Dołączona grafika

Spoiler

Dołączona grafika

Ayna

Ayna

Outstanding

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • 1 tematów
11
Obcy
  • PłećKobieta
Autorka tematu w szkole, ja się obijam w domu, więc odświeżam. :)
Coraz więcej działek zajętych, pewnie będziemy niedługo dorabiać. :)
Opracowaliśmy już rangę VIP.

Zapraszamy!
Dołączona grafika

Ayna

Ayna

Outstanding

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • 1 tematów
11
Obcy
  • PłećKobieta

Odświeżam.

Powstał już kawałek strefy eventowej. Został też ogłoszony konkurs, w którym budujemy Tor Wyścigowy dla serwera. Do zgarnięcia vip i pieniądze na serwerze działkowym. Więcej informacji na naszym forum.

Zapraszam!

Dołączona grafika

Ayna

Ayna

Outstanding

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • 1 tematów
11
Obcy
  • PłećKobieta
Odświeżam!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
Odświeżam! :D

Ayna

Ayna

Outstanding

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • 1 tematów
11
Obcy
  • PłećKobieta

Dzisiaj o 20:00 Event - Znikające Skrzynie!

Trwają konkursy - Memy o MC i konkurs na najlepszy Tor Wyścigowy.

Najnowsze ss'y:

Spoiler

Dołączona grafika

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
Refik :D Przypominam o otwartej rekrutacji na moderatorów!

Ayna

Ayna

Outstanding

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • 1 tematów
11
Obcy
  • PłećKobieta

Odświeżam!
Wczoraj odbył się znany naszym graczom ( i lubiany ) event "Polowanie na Admina".

Za tydzień kolejne wydarzenie! Jakie? Będziemy informować na bieżąco na naszym

Please Login or Register to see this Hidden Content

.

Zapraszamy! :)

A tutaj kilka screenów z eventu. Było nas mnóstwo! :) Ostatnio przybywa graczy, jesteśmy baaaardzo zadowoleni. Dołączcie do nas już dziś! :D

Uwaga! Nie dla obrońców praw zwierząt i osób wrażliwych! :D
Spoiler

Dołączona grafika

Ayna

Ayna

Outstanding

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • 1 tematów
11
Obcy
  • PłećKobieta
Odświeżam za Bruzdi. :)
Nadal poszukujemy moderatorów na serwerze działkowym. Wszystkie informacje dostępne są na naszym forum.
Dołączona grafika

Ayna

Ayna

Outstanding

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • 1 tematów
11
Obcy
  • PłećKobieta
Odświeżam!
Dołączona grafika

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy

Ref :)

Elenorsar

Elenorsar

Fresh

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • 0 tematów
1
Obcy

Od czego by tu zacząć. Serwer jak dla mnie jest fajny. Wszystko co na nim się dziej mi odpowiada i z każda chwilą gra na nim coraz więcej osób oraz jest on z każdą chwilą dopracowywany.

Administracja, z którą się gra jest chyba najlepszą jaką kiedykolwiek widziałem. Dziewczyny na prawdę się starają jak mogą, aby tylko urozmaicić i ulepszyć nam grę na serwerze. Kiedy jest jakiś problem to szybko reagują i rozwiązują go. Można z nimi także normalnie porozmawiać na ts`ie, gdzie można się pośmiać i razem pograć.

Już wchodząc do gry napotykamy się na bardzo miły dla oka spawn. Ogólnie budowle stworzone przez administrację jak bibliotek, policja, czy też sklep sa ładnie wykonane. Chodząc po działkach także można naczieszyć oczy ładnymi projektami. Brzydkie lepianki z  dirtu są na bierząco usuwane, a reszta jest na prawdę ładna. Działki dla graczy sa automatycznie przydzielane oraz po długiej nieobecności usuwane, aby nie stała ona pusta i nowy gracz mógł ją dobrze zagospodarować. Są one także duże, wiec można się tutaj popisać swoimi umiejętnościami co nie jest możliwe na wielu tego typu serwerach.

Eventy, które były przeprowadzone podobały mi się. były one oryginalne i dopracowane. Niestety jak na razie nie udało mi się jeszcze nic wygrać, dlatego czekam na kolejne.

Pluginy, które sa wgrane na serwerze urozmaicają rozgrywkę. Przykładowo McMMO, który dodaje umiejętności i skille. Jest to też mała rywalizacja między graczami, bo w sumie każdy chciałby mieć ten najwiekszy lvl.

PvP na mapach jest wylaczone, więc nie musimy się bać o to, że ktoś nas zabije podczas zbierania surowców, ale kiedy chcemy sie z kimś zmierzyć to mamy możliwość tego na mapie PvP, która jest ładnie wybudowana i nawet zdążyłem ją już wypróbować.

Serwer takze posiada włany TeamSpeak, na którym można porozmawiać z innymi graczami na serwerze oraz samymi adminkami, z którymi miło spędza się czas.

Jeżeli serwer FB Was nie ciągnie to zapraszam na drugi serwer Survival, który także jest świetnie prowadzony. Także jak widać jazdy znajdzie coś dla Ciebie.

Na serwerze brakuje już tylko Ciebie. Wiecej graczy to więcej zabawy, odwiedź nas jak najszybciej.

patrycja1901

patrycja1901

Fresh

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • 0 tematów
1
Obcy
Gorąco polecam ten serwer  Dzięki wgranym pluginom gra jest bardzo przyjemna i nie szybko da się nią znudzić. 

Plusy:
- Duże działki dzięki czemu można pochwalić się swoimi umiejętnościami w budowaniu, czego na wielu serwerach brakuje
- Dzięki plugionowi McMMO możemy zdobywać lvl'e w poszczególnych kategoriach, jak np. ścinanie drewna czy kopanie co pozwala nam na zdobycie pewnych umiejętności a dodatkowo wprowadza między graczami małą rywalizację gdyż każdy chce mieć ten lvl jak największy 
- Serwer jest prowadzony przez dwie sympatyczne i ogarnięte dziewczyny na pomoc których można zawsze liczyć i które pilnują aby na serwerze nie było wymądrzających się dzieciaków które czasami skutecznie potrafią odebrać przyjemność gry.
- Ogólny wygląd serwera jest bardzo miły dla oka, spawn jest wykonany w ładnym stylu tak samo jak biblioteka a gracze również starają się swoimi budowlami wprowadzić sympatyczny efekt wizualny mapy
- Pvp jest wyłączone więc wracając z pełnym i cennym ekwipunkiem nie musimy się martwić że ktoś nas zaraz zabije a jeśli mamy z kimś na pieńku możemy udać się na arenę i tam załatwić swoje sprawy 
- Serwer posiada TeamSpeak dzięki czemu każdy może z każdym porozmawiać czy to na temat samej gry czy też o czymś zupełnie z nią nie związanym

Minusy:
- Jeśli mam być szczera to na chwilę obecną żadnych nie zauważyłam 

Użytkownik patrycja1901 edytował ten post 02 lipiec 2013 - 23:20

Ktos94852

Ktos94852

Fresh

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
  • 0 tematów
3
Obcy

Serwer, podobnie jak MonsterCraft survival, jest w sumie najlepszym jaki widziałem.

Dopracowany, dobrze skonfigurowane pluginy, dojrzała administracja, z którą da się pogadać. Działki są bardzo duże - zwykle na tego typu serwerach widuje się działki 10x10 / 15x15, a tu mamy jakieś 20x30 : To jest bardzo duży plus dla serwera. Poza tym dość często organizowane eventy i konkursy także są mile widziane u mnie. Spawn sam w sobie jest ciekawy i warto go pozwiedzać, poza tym nadaje charakteru już przy wejściu. Fajnie też, że jest TeamSpeak - jest z kim pogadać w czasie gry, oraz że jest fajnie rozwinięty system ekonomii - jest plugin jobs na zawody, jest adminshop, oraz McMMO, które znacznie urozmaica grę, i pomaga w zdobywaniu surowców.

Toteż dla wszystkich, co to czytają, polecam na prawdę ten serwer, jak raz wejdziecie już nie będziecie chcieli wyjść :)

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy

Refresh! :D 

Ayna

Ayna

Outstanding

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • 1 tematów
11
Obcy
  • PłećKobieta

Odświeżam. Mamy nadzieję, że nie będzie żadnych komplikacji z 1.6.2. smile.png Zapraszam!

Dołączona grafika

Ayna

Ayna

Outstanding

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • 1 tematów
11
Obcy
  • PłećKobieta

Uwaga,uwagapróbujemy rozruszać serwer na nowo. W sobotę 20.07 o godzinie 20:00 odbędzie się event Wyścig Łódek. 
Do wygrania pieniądze na serwerze. Pomocne na start. ;)

32zmf46.png

Zapraszamy do wspólnej zabawy i do gry na serwerze!

Dołączona grafika

Ayna

Ayna

Outstanding

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • 1 tematów
11
Obcy
  • PłećKobieta

Dzisiaj o 20:00 Wyścig Łódek! Zapraszamy. :) 

Dołączona grafika