Skocz do zawartości

Witaj na Forum Gry Multiplayer MMO RPG
Zarejestruj się lub zaloguj, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zalogowaniu zyskasz możliwość tworzenia nowych tematów, odpowiadania na już istniejące, przyznawania innym reputacji, korzystania z naszego sklepu... Sprawdź sam, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Jeśli posiadasz już konto zaloguj się tutaj, w przeciwnym razie zarejestruj się za darmo!

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox

Zanim zaczniesz korzystać z Shoutboxa, zapoznaj się z jego Regulaminem

@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 23:51 ) straciłem tylko moj cenny czas
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 23:50 ) po ch** dzieci robia servy skoro ich ogarnac nie umia
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 23:50 ) Zenada
@  Fisual : (23 kwiecień 2014 - 23:08 ) http://codegame.pl/t...a-serwer-ważne/ - wybaczcie :(
@  3r0s : (23 kwiecień 2014 - 22:58 ) hehehe :D
@  Fisual : (23 kwiecień 2014 - 22:56 ) krótko mówiące dobre zabezpieczenia naszego sponsora, który ma maszynę za 5 zł :)
@  Fisual : (23 kwiecień 2014 - 22:52 ) Nexoria - włam na serwer
@  Nycorm : (23 kwiecień 2014 - 22:47 ) Newbie zaspamili mojego shoutbox'a, nie odpuszcze wam :)
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 20:42 ) hah
@  Damian1308 : (23 kwiecień 2014 - 20:41 ) Cicha woda
@  Damian1308 : (23 kwiecień 2014 - 20:41 ) Szczerze mowiac na ts'ie nie ma na co liczyć ;). Na kanle u gm siedzi 5 osób
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 20:41 ) pracuje ale mam wolne teraz
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 20:40 ) ja nie chodze do szkoly
@  Damian1308 : (23 kwiecień 2014 - 20:40 ) chory. 39.5 goraczki xd.
@  Damian1308 : (23 kwiecień 2014 - 20:40 ) ja tydzien przed wolnym od szkoly bylem
@  Damian1308 : (23 kwiecień 2014 - 20:39 ) >O<
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 20:39 ) cholerna pogoda
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 20:39 ) jestem kurde taki chory ze az mi ciezko oddychac
@  SOZI : (23 kwiecień 2014 - 20:38 ) hehe
@  Damian1308 : (23 kwiecień 2014 - 20:38 ) oo SOZI na ts xd

Zdjęcie

EthanaMT2 [Dedyk] [Medium]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Ethana

Ethana

Fresh

• Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
  • 1 tematów
1
Obcy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Swobodnie odetchnąłem świeżym i wciąż chłodnym powietrzem poranka. Słońce dopiero co wyjrzało zza drzew Czerwonego Lasu,
oświetlając drewniane chaty podgrodzia. Skręciłem za domem Kowala, przeszedłem przez most i znalazłem się na zielonej polanie.
Obok polany znajdowało się jezioro Yng, które było dumą całego królestwa, bowiem czystszej wody jak w Yng, nigdzie w świecie nie było,
a ryby które zadomowiły się tam, to najznakomitsze okazy. Zacząłem zastanawiać się nad wieloma sprawami, zaczynając na sensie życia, a kończąc na soczystej
mandarynie, którą był zjadł, jeżeli umiałbym łowić. Wtem, niespodziewanie z oddali usłyszałem jakieś dziwne wołanie - odwróciwszy się w stronę krzyków ujrzałem rybaka Huberta.
Hubert, a właściwie Josh Ming, to człowiek który podobnie jak zawodnicy, którzy chcą grać w polskiej reprezentacji - "zmienił obywatelstwo".
Ja: Co się stało Hubercie ?
H: Uważaj! Ni stąd ni zowąd pojawiły się straszne stwory ! Czarne, pełne nienawiści, niszczyły wszystko co napotykały na swojej drodze, a jezioro.. piękne,
błękitne, płynące szczęściem, zaczyna się pokrywać brązową sadzą, wszystkie ryby zginą! Zrobię wszystko, co tylko mogę, dam wszystko co mam najcenniejsze, tylko uratuj ryby!..
Ja: Zrobię wszystko co w mojej mocy, by uratować krainę przed złem, możesz być spokojny. Póki co, postaram się czegoś dowiedzieć.
H: Czekaj! To powinno Ci pomóc w walce z wrogiem.
.....Otrzymałeś Ostrze z Czerwonej Stali +0.....

Już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć, spokój, ład, dobro - te wszystkie cechy spotkałem podczas mojego życia, mimo że lubiłem często
pochłaniać się w marzeniach, to nie byłem pewny czy potrafię, dać radę w walce z wrogiem. Nawet nie wiedziałem z kim przyjdzie mi się zmierzyć.
Zawsze chciałem być bohaterem, kimś takim, jaki był mój dziadek Av3nGeR. Czułem, że właśnie teraz dzieją się rzeczy, których los, będzie zależy ode mnie.
Postanowiłem, że dowiem się czegoś więcej u człowieka, który jest najstarszy w całym królestwie, przeżył praktycznie wszystkie najważniejsze momenty,
jako jedyny znalazł klucz do nieśmiertelności - To Uriel. Gdy zapytałem o najważniejsze, co lub kto jest przyczyną, dlaczego to robi, że w królestwie panuje chaos i nostalgia,
odparł tylko, że nie powinienem się do tego wtrącać, póki życie mi miłe, po chwili jednak spokorniał, schylił głowę i rzekł:
"Mlodzieńcze, to są sprawy, które się nawet fizjologom nie śniły, nie zdajesz sobie sprawy jak potężne są te bestie ! Są to Czarne Orki, które nie wiadomo z jakiej przyczyny
dostały się do naszego królestwa, przeczuwam że to sprawka tego cholernego wynalazcy, któremu jak zwykle mało - Chaegirab'owi...

Wiedziałem, że wiele nie wskóram, natomiast jakieś informacje udało mi się zdobyć, teraz liczył się tylko trening i ulepszanie swoich rzeczy. Udałem się do wujka, który
jest kowalem w naszej wiosce. Zawsze, gdy mam jakieś rzeczy do zrobienia, udaję się właśnie do niego. Pokazałem wujaszkowi moją zdobycz - ten nie mógł się nadziwić, skąd ta
rzecz znalazła się w moich rękach. Czasu coraz mniej, a ja chciałem jak najlepiej przygotować się do decydującej batalii. Poszedłem się na polanę do sąsiedniej wioski i
zacząłem niszczyć Plemię Dzikusów. Czułem, że rosnę w siłę, że osiągnę podobne efekty jak Robert Burneika. Biję jedną, drugą, trzecią grupkę, nie straszny mi żaden przeciwnik!,
aż tu nagle z jednego z nich wylatuje różowa kula. Wracam ile sił do chaty Uriela z kwerendą o przedmiot. Poznawszy jego właściwości, wiedziałem że walka z wrogiem będzie łatwiejsza.
Po ciężkim, niespodziewanie trudnym dniu powracam do swojej chaty. Nie jest ona zbyt wielka. Oczywiście drewniana jak wszystkie wokół o dachu pokrytym słomą zmieszaną z gliną,
co by nie przeciekał. W środku są trzy izby. Dwie malutkie służące nam jako miejsce spoczynku oraz większa izba, gdzie z ojcem jadam i czasami przyjmuję gości.
Tylko do mnie przychodzą ludzie. Mój tata, unika innych jak tylko może. Gdy moja mama umarła, zmienił się w zgorzkniałego człowieka. Wcześniej podobno był sympatycznym i często się śmiejącym gościem.
Przynajmniej tak twierdzi Samuel, gdyż ja nie mogę tego pamiętać, bo miałem zaledwie roczek gdy się to stało. Samuel jest w wieku mojego ojca. Nie raz mnie pocieszał, gdy byłem załamany,
czy też wybijał mój pomysł ucieczki z domu rodzinnego. Właściwie zachowywał się względem mnie, tak jak powinien zachowywać się prawdziwy ojciec. Niestety mój tata albo mnie ignorował, albo mnie karał.
Nigdy nie usłyszałem od niego dobrego słowa. Nigdy mnie nie pocieszył, ani nawet normalnie nie rozmawiał. Choć jest mistrzem szermierki, to nie on mnie nauczył władania mieczem.
Właściwie zapewniał mi tylko dach nad głową i jedzenie. Następnego dnia obudził mnie hałas z dworu. Podbiegłem do okna, spojrzałem na rynek, a tam wróg ! - Trzy Czarne Orki.
Nie zastanawiałem się ani przez moment, założyłem ekwipunek i zacząłem walkę na śmierć i życie ! Wyciągnąłem zza pazuchy swój ulubiony miecz i zacząłem nim wywijać. Nagłe pchnięcie, zwód i znów pchnięcie.
Odskok, kilka szerokich machnięć bronią i znów zasłona przed ciosem wroga. Prowadziłem walkę z przeciwnikami na tyle długo, że gdy skończyłem byłem cały oblany potem.
Zziajany ległem na trawie obok porzuconego miecza. Przez głowę przechodziła tylko jedna pewność - że jestem zbyt słaby by pokonać przeciwników. Jednak stało się coś niesamowitego,
przypomniałem sobie, że w walce z dzikusami, zdobyłem marmur. Powiedziałem sam do siebie - to ostatnia szansa! Czułem jak wraca mi energia, wszystkie rany jakie odniosłem w walce z wrogiem,
dodając do tego pot - zniknęły. Dostałem nowe siły! Ork pewny swego zwycięstwa podszedł do walki lekceważąco, co pozwoliło mi go szybko wykończyć. Widząc to dwa pozostałe Orki popędziły
pełną parą w moim kierunku. Odparłem ich ataki i zaatakowałem tak, ja za czasów świetności Rocky Balboa. Pobiegłem ile sił w nogach do Huberta by powiedzieć, że wróg został zlikwidowany.
Niespodziewanie, z silnego, brązowego sługi, stałem się ponownie młodzieńcem Ethanem. O swoich heroicznych czynach opowiedziałem rybakowi, który za pomoc obiecał mi nagrodę.
Po około dwóch minutach wrócił do mnie z powrotem i przekazał mi clienta do gry Metin2 Ethana, który jest obecnie przez administrację opracowywany i zostanie wydany,
gdy uznamy że zda poprawnie nasze wymogi .

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Please Login or Register to see this Hidden Content

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ts.mpgcenter.eu kanał Ethana.Eu

Dołączona grafika

Dołączona grafika
180

Dołączona grafika
95

Dołączona grafika
Medium

Dołączona grafika
Doświadczenie 750%
Drop przedmiotów 600%
Drop Yang 1000%

Jak to przedstawia się w praktyce ?
W czasie 10 godzinnej rozgrywki udało mi się zdobyć 100lvl, oraz
uzbierać dosyć pokaźną sumkę Yang.
Wszystko zależy od umiejętności gracza

Dołączona grafika
5

Dołączona grafika
Standardowa

Dołączona grafika
5

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Umiejętności zdobywamy w następujący sposób:

Na 5 poziomie wybieramy się do instruktora aby wybrać drogę duchową.
Dostajemy 4 punkty umiejętności.

M1-G1 - musimy przeczytać 10 instrukcji, które znajdziemy u instruktorów mocy.

G1 - P - musimy przeczytać 10 Kamieni Duchowych.
Szansa na przeczytanie kamienia duchowego to 100%.

Dołączona grafikaKamień Duchowy - dropi z każdego metina. Ilość kamieni zwiększa się wraz z poziomem metina.
Dołączona grafikaZwój Egzorcyzmu oraz Dołączona grafikaRada Pustelnika - można je kupić u Księżniczki Aline.

Dołączona grafika

Drop został bardzo dokładnie edytowany. Głównym efektem tego było usunięcie dropu tzw. śmieci.
Wszystkie przedmioty do 60 poziomu dropią +9. Później drop już jest zróżnicowany. Niektóre przedmioty dropią +9,
inne +6/4 a pozostałe +0. Edytowano również drop ze szkatułek bosów. Również usunięto z nich drop "śmieci".
Na serwerze występuje również drop sztabek 2kk. Sztabki te dropią z potworów -15/+15 lvl od naszego poziomu.

Drop z Kamieni Metin :

5-35 poziomu :
- kd +3
- Kamyki duchowe
- Marmur Błogosławieństwa
- Skrzynia Azera

40-70 poziomu :
- kd +4
- Kamyki duchowe
- Skrzynia Pamora

75-80 poziomu :
- kd +4
- Kamyki duchowe
- Magiczna Skrzynia
- broń na 65 +9
- Zbroje na 61 +9

85+ poziom :
-kd +4
- Kamyki duchowe
- Bronie na 65 +9
- Bronie na 75 +6
- Stalki +6
- Skrzynia Kartera
- Rękawica Złodzieja
- Pierścień Doświadczenia
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ulepszacze są potrzebne tylko do nowych przedmiotów.
Można je zdobyć zabijając bosy lub dropiąc ze zwykłych
potworów na nowych mapach.

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Zęby Orka - 10x (30 Poziom)
Księgi Klątw - 15x (40 Poziom)
Pamiątki po Demonie - 15x (50 Poziom)
Matowe Lody - 20x (60 Poziom)
Konary Zelkova - 25x (70 Poziom)
Certyfikaty Tugyisa - 30x (80 Poziom)
Czerwone Konary Zelkova - 40x (85 Poziom)
Notatki Przywódcy - 50x (90 Poziom)

Dołączona grafika
Krwiste Kwiaty - 15x (100 Poziom)
Pomarańczowe Kwiaty - 15x (120 Poziom)
Żółte Kwiaty - 15x (140 Poziom)
Mniszki Lekarskie - 15x (160 Poziom)
Daktyle - 15x (175 Poziom)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kryształ Energii dodaje losowy bonus na 2 godz. gry. Czas ten będzie odliczany, tylko gdy jesteście zalogowani. Pasek Energii Dołączona grafika nad obracającej się monety Dołączona grafika ukazuje Wam pozostały czas trwania dopalacza bonusów.

W jaki sposób można zdobyć Kryształ Energii?

Alchemik demontuje części uzbrojenia, jak np. bronie;, zbroje; lub biżuterię i ekstrahuje z nich maks. 15x Odłamków Energii. Gdy uzbieracie co najmniej 30x Odłamków Energii, możecie je przetopić u Alchemika na Kryształ Energii. Kryształ ten możesz aktywować prawym przyciskiem myszki. Gdy to uczynisz, Pasek Energii się napełni i zaświeci na niebiesko.

Wymagany Poziom: 35
Alchemika znajdziecie w środku każdego głównego miasta.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Z Kamieni Duszy +4 można zrobić Kamień Duszy +5 u Seon-Pyeong.
Do ulepszenia wymagany jest 3x Olejek Niebios, który dropi w Grocie Wygnańców.
Kamienie Duszy +5 zostały edytowane. Zmienione zostały wartości.

Ashante

Ashante

Szara Eminencja.

• Specjalista
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6347 postów
  • 78 tematów
777
Sławny
  • PłećKobieta
  • SkądHeaven
Być może wpadnę, serwer się fajnie prezentuje.

38906265722498464505.jpg

KLIK.

Quila

Quila

Me Gusta

• Gold Member
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • 1 tematów
42
Popularny
  • PłećKobieta
  • SkądToruń

I to będzie chyba właśnie ten server którego szukam. Na prezentacji wszystko wydaje się ok więc nie zostaje nic innego jak zagrać.

SumaStyli

SumaStyli

noł lajf

• Gold Member
  • PipPipPipPipPip
  • 1557 postów
  • 30 tematów
64
Niezwykły
  • PłećMężczyzna
  • Skądz daleka :)

fajny serw. sporo ludzi gra. polecam.

Fala.gif.INTEGRO.Fala.gif

Leniwa

Leniwa

CodeGirl

• Black Member
  • PipPipPipPip
  • 583 postów
  • 1 tematów
57
Niezwykły
  • PłećKobieta
  • Skądpiekło.

Fajnie zrobione ; d

Ryń, dyń, dyń, cyk, cyk, cyk, bla, bla, bla.

Kempkaa

Kempkaa

; 3

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 549 postów
  • 61 tematów
100
Genialny
  • PłećMężczyzna
  • SkądMazury =)
Ładna prezentacja, może wbiję

506780987_nexarwe.png

THE END ;)

Astroo

Astroo

Astroonom

• Gold Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2897 postów
  • 34 tematów
276
Niesamowity
  • PłećMężczyzna
  • SkądP**k

Spoko, może wbiję

Dołączona grafika

MusK

MusK

Banned

• Zbanowany
  • 448 postów
  • 17 tematów
365
Wirtuoz
  • PłećNie ustalono

Trochę odkop, ale serwer jak najbardziej godny polecenia.

Gram tam już jakiś czas i wszystko jest świetnie zbalansowane, nic dodać, nic ująć.

Pro w porównaniu do niego się chowa ;)

y2nw.png