Skocz do zawartości

Witaj na Forum Gry Multiplayer MMO RPG
Zarejestruj się lub zaloguj, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zalogowaniu zyskasz możliwość tworzenia nowych tematów, odpowiadania na już istniejące, przyznawania innym reputacji, korzystania z naszego sklepu... Sprawdź sam, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Jeśli posiadasz już konto zaloguj się tutaj, w przeciwnym razie zarejestruj się za darmo!
Zdjęcie

[1.6.2][30][NP][WL][S][$] MonsterCraft

• Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy

logo.png

Nazwa serwera: MonsterCraft
Adres serwera: s.monstercraft.pl
Adres TS3: monstercraft.pl
Maksymalna ilość graczy: 30
Typ serwera: Survival
PVP: Włączone
Administracja: Bruzdi, ayna
Premium: Nie
White-Lista: Tak
Pluginy: Głównie administracyjne.
Brak płatnych funkcji (vip itp.)

Szukasz prawdziwego survivalu, gdzie rozgrywka odbywa się bez niepotrzebnych ułatwień, a poziom ustawiony jest na HARD? Chcesz wznosić wspaniałe budowle i nie martwić się o zniszczenie ich przez innych graczy? Męczą Cię gracze w diamentowych zbrojach czyhający na słabszych na spawnie? Chcesz spędzić czas w świetnym towarzystwie? W takim razie nie musisz szukać dalej, MonsterCraft to serwer stworzony dla Ciebie!

Sprawdź się grając na hardzie, przetrwaj jak najdłużej, stwórz coś wspaniałego z przyjaciółmi – wejdź na s.monstercraft.pl

Dodatkowo oferujemy:

- Profesjonalną i doświadczoną Administrację (ale gramy sobie na survivalu,bo w końcu możemy)

- Unikalną, stworzoną przez Administrację mapę (malowana przeze mnie - nie życzymy sobie posądzeń o ściąganie mapy w netu.)

- Przyjazną atmosferę,

- 3 mapy – Survival, Nether oraz End,

- Rozbudowane

Please Login or Register to see this Hidden Content

i

Please Login or Register to see this Hidden Content

,

- Własny serwer TeamSpeak3 z możliwością tworzenia prywatnych kanałów,

- Możliwość wznoszenia całych miast, bez obawy o ich zniszczenie.

MonsterCraft jest serwerem bez żadnych frakcji, działek, czy innych tego typu pluginów. Gramy na nim RAZEM, a nie PRZECIWKO sobie. Pomimo tego, że jest to Survival to nie pozwalamy na radosne griefowanie wszystkiego wokół i zabijanie innych graczy. Można powiedzieć, że jest to reaktywacja starego Monstera, gdzie nie znano cheatów, griefu, czy bezmyślnego tłuczenia słabszych. Tam tabliczka z napisem „nie wchodzić” zastępowała cuboid, a ręcznie robiona kolejka warpy i sethome. Niemożliwe? A może jednak? Podjęliśmy takie wyzwanie.

Serwer ma włączoną White-Listę, ale nie ma żadnego wzoru podania na serwer. Skontaktuj się z nami (najlepiej poprzez nasz serwer TS3) i pokaż, że zasługujesz na to, by stać się częścią elitarnego serwera MonsterCraft.

Aby pozbyć się z serwera osób, które przyszły niszczyć rozrywkę innym, zdecydowaliśmy wprowadzić opłatę za grę, która wynosi 5zł/miesiąc. Pieniądze są przelewane bezpośrednio do wirtualnego portfela na naszym hostingu. Nic na tym nie zarabiamy. Z tych pieniędzy jesteśmy w stanie utrzymać maszynę dedykowaną.

Jeśli nie wiesz, czy serwer spełni Twoje oczekiwania, a nie chcesz płacić w ciemno, możesz wejść na serwer z rangą Gość. Osoba z tą rangą może pozwiedzać sobie serwer, ale nie może np. edytować terenu, czy zabijać graczy.

!!!UWAGA!!!

Nie składamy podań w komentarzach.

Piszcie pw do mnie do mnie lub do ayny.

Dołącz do elitarnego serwera już teraz!

Liczba dodanych do WL osób: 33

~*Widokówki z serwera*~

Spoiler

Do moderatorów: upoważniam aynę do odświeżania tematu, bo ja nie zawsze mogę.

Użytkownik Bruzdi edytował ten post 11 lipiec 2013 - 10:04

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
Odświeżam! Przypominam, że jutro wielki dzień! :D

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
Już otwarte! Serdecznie zapraszam!

Mazur

Mazur

CodeBoy / ZdolnyŚlązak

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4281 postów
  • 142 tematów
735
Sławny
  • PłećMężczyzna
  • SkądZDŚ

Jak otwarty to życzę powodzonka. Widzę że solidna prezentacja to może i być solidny serwer. Możliwe że jak będę miał czas to zajrzę.

gsuk7a.jpg

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
Odświeżam ;]

Mazur

Mazur

CodeBoy / ZdolnyŚlązak

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4281 postów
  • 142 tematów
735
Sławny
  • PłećMężczyzna
  • SkądZDŚ

No cóż... Wbiłem na serwer, ale mam problemy z laptopem i mi się wyłączył. Jak kupię komputer ( co mam w planach i nastąpi to szybko ) to chętnie zobaczę. Jeszcze raz życzę powodzonka.

gsuk7a.jpg

Poznanczyk

Poznanczyk

Prater

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • 45 tematów
67
Niezwykły
  • PłećNie ustalono
Powodzenia ;)

Handball Player . :3 ;)

Mazur

Mazur

CodeBoy / ZdolnyŚlązak

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4281 postów
  • 142 tematów
735
Sławny
  • PłećMężczyzna
  • SkądZDŚ

Zgłoszenie wykonane.

gsuk7a.jpg

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
@up
Dziękuję :)

@topic
Chciałam poinformować, że jesteśmy już na wersji 1.5.

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
Odświeżam! :D

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
Odświeżam :D Jutro o 20:00 prawdopodobnie przeprowadzimy pierwszy event! :D

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
Zapraszam. ;]

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
Zapraszam! :D

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
Odświeżam :)

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
Ref ;]

ReMo2222

ReMo2222

Insider

• Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • 11 tematów
1
Obcy
Nie polecam dlatego, że żeby ustawić /sethome trzeba kupić specjalnie vip-a :/
Dołączona grafika

Bruzdi

Bruzdi

Progressive

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów
  • 3 tematów
6
Obcy
@up Nie polecasz, bo dostałeś bana. ;] Zresztą na naszym wcześniejszym serwerze też go miałeś. To jest Survival! Może jeszcze tpa, fly albo od razu gm? Gracze mają dostęp do komendy f home i to powinno wystarczyć.

Ayna

Ayna

Outstanding

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • 1 tematów
11
Obcy
  • PłećKobieta
O, siemka ReMo2222 :) Kolega dostał u nas bana za spam, próby używania TMI lub komendy give i pisanie bzdur. Na naszym poprzednim serwerze również miał bana i baaaardzo pięknie prosił o unban i obiecywał dobre zachowanie. Szkoda, że nie ma czegoś takiego jak polecam/nie polecam gracza. :P

A na serwer zapraszam, takich osób jak ReMo2222 u nas właśnie nie ma. A jeśli coś się trafi, to prędzej czy później wychodzi szydło z worka i się żegnamy. ;)

Co do sethome - są frakcje, można zakładać f sethome, które pobiera pieniądze z konta własnego, sethome jest dostępny tylko dla vipów, bo jest to opcja na SURVIVALU (polecam przeczytać,czym jest survival) wyłącznie dodatkowa. ;]

Użytkownik Ayna edytował ten post 01 kwiecień 2013 - 12:47

Dołączona grafika

ReMo2222

ReMo2222

Insider

• Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • 11 tematów
1
Obcy
@ayna O cześć ayna :D
Sorki za ten spam wtedy, ale to było specjalne, serwer mi się nie podobał, a lubię wypadać z serwera w wielkim stylu, poza tym, któryś admin się bawił, bo ja pisałem /afk, ktoś pisal to znowu i było że no longer afk xD

Co do serwera : Ogarnijcie jaila, bo jak ktoś się tam znajduje, to serwer spami czymś na czerwono :P, a wasz serwer w takim razie jest jakiś "inny", na innych survivalach da się /sethome :/, mimo to życzę powodzenia, bo się wam przyda. Nie zapominajcie, że to ja zaciągnąłem wam 6 nowych graczy :P

co to wątku : Ale podrasowane screenshoty xD, zapomnieliście napisać o koncie na forum, bez którego gra na serwerze jest niemożliwa.

Użytkownik ReMo2222 edytował ten post 01 kwiecień 2013 - 15:13

Dołączona grafika

Ayna

Ayna

Outstanding

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów
  • 1 tematów
11
Obcy
  • PłećKobieta
Gdzie potrzeba, tam napisaliśmy, nie wszędzie można podawać linki, a bez linku to jest informacja zbędna i można ją otrzymać na serwerze.
Widziałam ReMo, że nie tylko u nas były z Tobą problemy, zupełnie przypadkiem znalazłam taką ciekawą informację. ;]
Sethome dają na dużych serwerach survivalowych, gdzie może wpaść każdy i od razu zabrać się za grę, takie serwery potrzebują takich komend, bo większość graczy nie dałaby sobie rady.
Nie dlatego nasz serwer ma poziom hard i jest tak zorganizowany, żeby rozgrywka nie była najłatwiejsza, żeby dawać /sethome. Nie moja wina, że dla Ciebie było to aż tak wielką przeszkodą. :)
Skoro serwer Ci się nie podobał, trzeba było odejść z honorem, nie wyszedłeś na kogoś normalnego. No i oczywiście - spamer.
Z jailem wszystko jest w porządku.
SS'y nie są podrasowane, są zrobione na shaderach i texturze i pewnie wpadłby na to każdy rozgarnięty człowiek. Więc Tobie wyjaśniam. :)
Dzięki za "powodzenia", ale z Twojej strony nie jest nam potrzebne, od Twojego odejścia graczy i tak przybywa, nie jesteś elementem niezbędnym. 112 graczy, którzy sobie radzą, mimo braku sethome. Jak widać nie każdemu trzeba ułatwień. ;] Radzę przestać łazić po survivalach, polecam freebuild i creative, tam sobie może dasz radę. :)
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych